مرحله 2
اختیارات دامنه
مرحله 3
پیکربندی

دسته بندی ها:

واحد پول:
بررسی و کارشناسی اولیه -

در قدم اول ، اگر سرویس دیتابیس شما دچار مشکل شده و پایدار نیست و یا احساس می کنید کارایی مورد انتظار شما را ندارد ، بدون پرداخت هزینه های بالا برای کانفیگ از سرویس کارشناسی و بررسی اولیه استفاده نمایید تا ضمن بررسی های اولیه اگر مشکل خاصی در سخت افزار و موارد دیگر باشد آن را به شما اعلام نماییم و دلیل اولیه مشکل برای شما بیان شده و حل شود. توجه داشته باشید موارد متعددی از مشکلات ارتباطی به کانفیگ سرویس ندارد. - در صورت نیاز به مراحل دیگر هزینه پرداختی کسر خواهد شد.

شروع از ریال0 به صورت یک بار
بهینه سازی و کانفیگ و رفع اشکال دیتابیس -

در صورت اینکه قصد دارید حتما دیتابیس خود را کانفیگ و بهینه سازی کنید و یا جمع بندی کارشناسان ما در مرحله مشاوره بر این بود که سرویس دیتابیس شما نیاز به بهینه سازی دارد این بسته را سفارش دهید. بهینه سازی و کانفیگ دیتابیس در یک پروسه 7 تا 10 روزه تحویل داده خواهد شد. این به این دلیل است که تنظیمات می بایست به طور دائم تحت بررسی و ارزیابی قرار بگیرند.

در صورتی که بررسی و ارزیابی سرور به 1 ماه زمان نیاز داشته باشد و یا به درخواست مشتری 1 ماه تحت ارزیابی قرار گیرد 30 درصد به مبالغ فوق اضافه می شود.

شروع از ریال0 به صورت یک بار
رفع خطای دیتابیس و مشکلات -

در صورتی که سرویس mySQL شما در زمان start شدن یا restart شدن دچار مشکل شده و خطا می دهد ، این بسته را سفارش دهید. توجه کنید در صورتی که با این مشکل روبرو شدید ، بدون مشورت کارشناسان اقدامی ننماید ، ممکن است بر اثر اقدامات اشتباه کل دیتای ذخیره شده در دیتابیس ها دچار نقص شود.


هزینه این خدمت : هر ساعت 15000 تومان (از 15 دقیقه تا 60 دقیقه 1 ساعت محاسبه می شود.)

ریال150,000 به صورت یک بار

Secure Transaction فرم سفارش در محیط امنی ایجاد میشود و به جلوگیری از تقلب با IP آدرس شما کمک میکند (35.175.190.77) وارد شده است.