افزایش قیمت 20 درصدی کلیه سرویسها

پردیس هاستینگ تنها شرکت ایرانی بود که در طی افزایش نرخ ارز طی چندماه گذشته ، تغییر قیمتی روی سرویسهای خود نداشته و بجهت مشتری مداری قیمت سرویسها تغییری نکرد. درصورتی که قیمتها طی این چندماه ... بیشتر »

22nd Jan 2019
تغییر IP دی ان اس (مخصوص نمایندگان و دارندگان DNS اختصاصی)

با سلام و درود : به اطلاع دارندگان سرویس نمایندگی لینوکس و دارندگان DNS اختصاصی پردیس هاستینگ می رسانیم نسبت به تغییر IP دی ان اس خود به شرح زیر اقدام نمایند و در انتها انجام این تغییرات را به بخش ... بیشتر »

3rd Jan 2019
قطعی سرور 4

با سلام و درود :

ضمن تبریک سال نو ...
به منظور پیگیری قطعی سرور 4 به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

http://www.pardishosting.net/status/


با احترام

24th Mar 2018
هشدار : درباره بدافزارهای جدید Meltdown و Spectre بیشتر بدانید.

با آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی بدافزارهای نسل جدیدی در حال انتشار هستند که Meltdown و Spectre نام دارند. این بدافزار های جدید که در واقع بر روی قطعات سخت افزاری کامپیوتر ها فعالیت می کنند به برنامه مخرب اجازه ... بیشتر »

4th Jan 2018
فروش ویژه : خدمات میزبانی دانلود / سرور مجازی دانلود / هاست دانلود / ریموت دسکتاپ

با سلام و درود  :پیرو درخواست فراوان کاربران مبنی بر ارائه خدمات سرورهای مجازی مناسب دانلود ، سرور های مجازی ویژه دانلود نیز به سبد محصولات پردیس هاستینگ افزوده شد. ویژگی های این سرویس به شرح ... بیشتر »

10th Jul 2017
ارائه سرویس ریموت دسکتاپ اشتراکی با تخفیف 40 درصدی

به اطلاع کاربران گرامی پردیس هاستینگ می رسانیم ، سرویس ریموت دسکتاپ اشتراکی با راه اندازی سرور با تخفیف 40 درصدی ارائه می شود. پس از راه اندازی سرور جدید و اصلی ریموت دسکتاپ و رفع محدودیت هایی ... بیشتر »

22nd May 2017
مهم و فوری : خاموش کردن سرور های مجازی ویندوز به دلیل مشکل امنیتی

با سلام و درود :در طی چند روز اخیر یک بدافزار بسیار خطرناک در حال الوده سازی سیستم عامل های ویندوز 2008 و 2012 و ویندوز 7 و 10 می باشد. در صورت آلوده شدن سیستم کاربر به این بدافزار تمام فایل های سیستم ... بیشتر »

17th Apr 2017
#حال_خوب با جشنواره کاملا "بی نظیر" پردیس هاستینگ آغاز شد

دوباره بهار و دوباره تخفیف هایی که به یمن این آغاز دوباره شرکتهای مختلف ارائه می کنند تا آغاز سال با شیرینی و حلاوت تکرار نشدنی برای مشتریان همراه باشدکه پردیس هاستینگ نیز از این اتفاق میمون ... بیشتر »

18th Mar 2017
راه اندازی بخش اطلاع رسانی پردیس هاستینگ

به استحضار کاربران گرامی می رسانیم ، بخش اطلاع رسانی پردیس هاستینگ به منظور اطلاع رسانی سریع و فوری وضیعت آپتایم و دان تایم سرور ها ، اخبار تعمیرات سرور ها و دیگر اخبار فوری راه اندازی شده است. ... بیشتر »

9th Feb 2017
فروش زمستانی پردیس هاستینگ

فروش ویژه زمستانی پردیس هاستینگ آغاز شد  : هاست ارزان هاست حرفه ای هاست ایران تخفیف 1 : خرید سالانه 20 درصد تخفیف : کد --> Pardis20 خرید دو ساله 15 درصد تخفیف : کد --> Pardis15 خرید سه ساله 10 درصد ... بیشتر »

23rd Jan 2017